Evli Bay ve Bayanlar İçin Sonuç Garantili Aldatma ve İhanet Tespiti

Evli Bay ve Bayanlar İçin Sonuç Garantili Aldatma ve İhanet Tespiti

Evlilik anayasal bir kurumdur ve kişilerin birbirleri üstünde yasal zorunlukları vardır. Bu zorunlulukların başında sadakat gelir. Eşler birbirleri üstünde sadık olmak zorundadırlar. Sadakatle bitmeyen bu zorunlukların içinde huzur ve huzur bozucu etkinlikler de büyük önem taşır.

Eş takibi görevi; eşlerin yasal zorunluklarını yerine getirmelerini dışarıdan araştıran ve özel hak ve hürriyetleri asla zedelemeyen bir hizmettir.

Peki ama eşler hangi durumlarda birbirlerini takip edebilirler?

Eşler her durumda birbirini takip etme hakkına sahiptir tabiî ki ancak bazı özel durumlarda yetersiz kalarak yardımda bulunması gerekli olan birine ihtiyaç duyabilirler. Özellikle; şüphe, aykırı davranış aldatma belirtileridir. Aldatıldığını düşünen bir eş kendini iyi değil hissetmekte haklıdır ve gereğini yerine getirmelidir; yani şüphesini ortadan kaldırmalıdır. Bu durumda eşinin kendini tanıdığı durumuna karşı farklı ve konusunda uzman dedektiflerden yardım alarak eş takibi hakkını sonuna kadar kullanabilir.

Eş takibi yalnızca aldatılma şüphesine karşı yapılan bir iş değildir elbette! Eş takibi yalnızca aldatılma ile ilgilenmez hemde boşanmak isteyen eşlerin bağımlılık durumunu şiddet ve huzursuzluk gibi durumları da inceleyerek onlara bilgi verir. Bir eş eşinin kumar bağımlısı ya da uyuşturucu-alkol bağımlılığını araştırmalıdır. Hatta aile içi şiddet durumu varsa buna acilen önlem almalı ve gerekli kişilerden yardım alarak avukatı aracılığıyla hakkını anayasa mahkemelerinden talep etmelidir.

Eşini buna benzer durumlarda takip ettiren kişinin dikkat etmesi gerekli olan unsurlardan bir tanesi sakinliktir. Dedektiflik hizmeti aldığı kuruluş ile yasal çerçevede iş birliği yaparak ilgili durumu tespit eden eş aynı sakinlikle profesyonel bir avukata danışmalıdır.

Biz dedektifler eş takibi sırasında amacı yalnızca şüphenin üstüne yürümek olan kişileriz. Eşinden şüphelenen kişi aldatılıyor mantığını kurmak çok yanlış ve haksızlık olur. Amacımız eşler arasındaki sadakati takip ederek yuvayı kurtarmak ve paranoyaklık durumuna karşı eşleri uzman doktorlara yönlendirmektir. Fakat bazı durumlar vardır ki üzülerek belirtmekte fayda var; eşler birbirini gerçekten aldatmaktadırlar ve bu durumda bizden eş takibi hizmetini isteyen kişilere gerçekliği bütün çıplaklığı ile anlatmak zorundayız. Bunun beraberinde kumar ve uyuşturucu bağımlılığı durumunu bir an evvel tespit ederek yuvanın var ise kurtuluşunu sağlar yoksa mağduriyeti gidermek adına bütün imkânları sağlayarak hizmet alan kişiye desteğimizle yardımcı oluruz. Bizden beklenen gerçeğe ayna olma görevini sonuna kadar karşılayarak beklentiyi gidermek adına çalışmalarımızı ivedilikle sürdürür aynı süratle nihayete varırız.