İstanbul Özel Dedektif

Bir dünya dolusu sorununuz arasında evinizdeki mutsuzluk en önemlididir. Eşinizdeki farklılığı farkettiğinizde içinizi saran şüpheler her geçen gün daha da artar. Bir süre sonra bu endişeler dayanılmaz bir hal alacaktır. Siz siz olun bir uzmandan yardım alın. Biz bir doktor olmayabiliriz ancak bazı sorunlarınızı çözmek için doktorlar size yardımcı olamayacaktır.

Özel dedektifler bazen bir doktordan öte olabiliyor. Sonuç garantili aldatma tesbiti hizmetimiz sizleri pek çok sorunun cevabına ulaştıracaktır. Sizi aldatan eşiniz, nişanlınız veya davalar için delil toplamak gerekiyorsa doğru adrestesiniz. İstanbul merkezli firmamız ayrıca İzmir'de de şubesi bulunmaktadır. İstanbul özel dedektif bürosu arayanlar için İZ ÖZEL DEDEKTİF BÜROSU sizin sorunlarınızın doğru çözüm adresi.

 

Kısa Sürede Kesin Çözüm

Dedektiflik hizmetlerinde en kısa sürede kesin sonuçlar elde etmek için firmamızı seçin.

Fiyat Teklifi Al

En Uygun Fiyatlar

Eş takibi, nişanlı araştırması veya dava delil toplama hizmetleri. Hepsi en uygun fiyatlarla...

Fiyat Teklifi Al

Emin Olun

Bazen sonuç sizin umduğunuz gibi olmaz. Eişiniz sizi kesin olarak aldatıyor mu bilin.

Fiyat Teklifi Al

Evliliğinizi Kurtarın

Evliliğiniz iyi gitmese de siz emin olmadığınız müddetçe sona erdirmek mümkün olmayacak.

Fiyat Teklifi Al

Eş Takibi

Eşler her durumda birbirini takip etme hakkına sahiptir tabiî ki ancak bazı özel durumlarda yetersiz kalarak yardımda bulunması gerekli olan birine ihtiyaç duyabilirler. Özellikle; şüphe, aykırı davranış aldatma belirtileridir. Aldatıldığını düşünen bir eş kendini iyi değil hissetmekte haklıdır ve gereğini yerine getirmelidir; yani şüphesini ortadan kaldırmalıdır. Bu durumda eşinin kendini tanıdığı durumuna karşı farklı ve konusunda uzman dedektiflerden yardım alarak eş takibi hakkını sonuna kadar kullanabilir. Eş takibi yalnızca aldatılma şüphesine karşı yapılan bir iş değildir elbette! Eş takibi yalnızca aldatılma ile ilgilenmez hemde boşanmak isteyen eşlerin bağımlılık durumunu şiddet ve huzursuzluk gibi durumları da inceleyerek onlara bilgi verir. Bir eş eşinin kumar bağımlısı ya da uyuşturucu-alkol bağımlılığını araştırmalıdır. Hatta aile içi şiddet durumu varsa buna acilen önlem almalı ve gerekli kişilerden yardım alarak avukatı aracılığıyla hakkını anayasa mahkemelerinden talep etmelidir.

Nişanlı Takibi

Nişanlınız, sözlünüz, sevgiliniz, partneriniz ve evlenmeyi düşündüğünüz arkadaşınız ile evlilik kararı aldığınızda evleneceğiniz şahsın sadakati, geçmiş yaşantısı, sabıka kaydı, iyi değil alışkanlıkları, geçmişte evlilik yapıp yapmadığı, ekonomik durumu konularında gerekli araştırmalar gizlilik ve hassasiyetle yapılarak rapor halinde müşterimize sunulur. Evlilik, karşılıklı saygının ve sevginin asla yitirilmemesi gerekli olan bir kurumdur. Bu yüzden özellikle evlenirken taraflar kesinlikle doğru, dürüst ve samimi davranmalıdırlar. Her şey baştan açık açık konuşulmalı, taraflar birbirinden hiçbir şey gizlememelidir. Daha önce taraflardan birinin başından geçen söz, nişan veya daha başka bir husus saklanmamalı, her şey dürüst bir şekilde ortaya konulabilmelidir.Herhangi bir hususun evlenmeden önce samimiyetle ortaya konması, onun evlendikten sonra problem oluşturmamasını sağlar.

Öğrenci Takibi

Çocuk takibi demek çocuğunun açığını aramak değildir. İnsanlar emek vererek büyüttükleri çocukları, en doğal hakları olarak gözlemlemelidirler ancak bunu çocuğun psikolojisine aykırı yapmamakta fayda var. Ülkemizde maalesef uyuşturucu kullanımı çok küçük yaşlara kadar inmiş durumda ve çocuklarımız yaşlarının getirdiği cehaletle bu maddelere başvurmaktadırlar. Çocuk takibi demek uyuşturucu içmesini araştırmak diye düşünmek çok mantıksız ve ağır bir itham olur. Peki, çocuk takibi nedir? İnsanlar farklı farklı karakterlere sahiptir ve yaşamdan farklı beklentileri vardır. Ve haklı olarak her ebeveynin çocuğunu görmek istediği bir yer vardır, bu genellikle üst kademelerde olmak mecburiyetinde gibi görülebilir. Ebeveynler olarak başarılı bir insan modeli çizip çocuklarınızı bu modelde başrol oyuncusu yaptığınız takdirde çocuğunuzun psikolojisini bozabilirsiniz.

Şahıs Araştırma

Ticari olarak ilişki içerisinde olduğunuz bir kişi ya da kurum hakkında alacak ve haciz davası açabilir, haklı olduğunuz durumda alacağınızı, kişinin/kurumun sahip olduğu mallar ile tahsil edebilirsiniz. Ancak mallarını sizin bilmediğiniz bağlantılarını kullanarak, bilmediğiniz bir yere götürdüklerinde ve orada sakladıklarında nerde olduğunu bilmediğiniz için alacağınızı tahsil edemezsiniz.

Delil Toplama

Son günlerde boşanmalar artmış durumda ve bazen insanlar bu durumdan dolayı ciddi manada mağduriyet yaşamaktadır. İnsanlar eşleri üstünde olan hakları bir anda hiçe sayabilir ve boşanmak isteyebilirler. Bunun beraberinde gerçekten zor günler geçirmiş olabilir ve haklı olarak da boşanmak isteyebilirler. Bu gibi durumlarda haklılık durumunu korumak hedefiyle insanlara sunulmakta olan bir dedektiflik hizmeti olan boşanma ve velayet davaları önemli bir unsurdur. Zorluk çıkartan eşe yapılması gerekli olan tek şey dava açmak değil bu davayı destekleyen deliller toplamaktır. Bazı durumlarda Psikolojisi yerinde olmayan bir ebeveyn, çocuğunun velayetini alması durumunda çocuğa zarar verebilir. Kötü alışkanlıkları olan anne ya da baba, hatta şiddet yanlısı olan anne veya baba çocuğunun velayetini alır ise bu durum çocukta ciddi hasara neden olabilir.

Adres Tespiti

Adres Tespiti ve Telefon tespiti çalışmalarında görmüş olduğumuz üzere insanların yer edindikleri, bulundukları apartman, site, yazlık ..Vb pek çok mekan dedektiflik araştırması neticesinde bulunabilmektedir. Adres Tespiti çalışmasında kişilerin bu gibi hayatlarını sürdürdükleri ve sahibi oldukları mal ve mülklerin adres tespiti yapılabildiğini hatta kullanılan telefon ve bilgisayarların coğrafi konumlarının saptanabildiğini özel dedektiflerimiz itinayla ve titizlikle ispatlamaktadır. Adres Tespiti çalışmasını kurumsal olarak yapan, yaptıran bir takım vakıf ve kamu bulunmaktadır. Fakat işin bireysel boyutlarına delindiğinde gizliliği teminat altına alarak sağlıklı bir çalışma yürüten özel dedektiflik büromuz alanında uzmanlaşmış, profesyonel, sertifikalı dedektifler ile pek çok yöntem ve metot kullanarak şahıs veya kurumların adres, yerleşke tespitini yapmaktadır.

Dedektiflik Hizmetlerimiz

Dedektiflik özveri ve beceri isteyen, sabır ve bol emek isteyen özel bir meslektir. Sizin bilgi birikiminiz olması iyi dedektif olacağınız anlamına gelmez. Bu uğurda gereken her şeyi yapabilmek, yasaları iyi bilmek, nerede ne zaman ve nasıl hareket etmek gerektiğini iyi bilmek gerekir.